DREMET - Rzeszów

Zadzwoń do nas: 17 857 70 20 napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Home Oferta

piątek19 lipiec 2024

Wybrane produkty

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

 • Stemple do kajzerek

  STEMPLE DO KAJZEREK I INNYCH BUŁEK

  Firma nasza od początku istnienia wprowadza na rynek stemple do kajzerek (znaki, świderki) i innych bułek, które można stosować do znakownic stacjonarnych i linii bułek produkowanych przez duże firmy europejskie. W naszym asortymencie znajdują się stemple do maszyn takich marek jak: Pregesbauer, Debag, Benier, Sottoriva, Kemper, WP Werner & Pfleiderer W&P, Fortuna Trima, Koenig Lippelt, Backtech, Eberhardt, Grubelnik. Dla ułatwienia podajemy, do których maszyn można je stosować. W odróżnieniu od tzw. „oryginałów” nasze stemple posiadają znaczne zmiany konstrukcyjne i materiałowe, uwzględniające wymogi polskiego piekarnictwa (właściwości ciasta i jego rodzaje). Stemple nasze produkujemy z drogiego tworzywa na bazie teflonu (teflon jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy DuPont). Właściwości tego tworzywa ograniczają do minimum przyklejanie się ciasta do stempla i zgarniacza. Elementy wewnętrzne wykonujemy ze stali nierdzewnej i brązu.

  Uwaga: Wykonujemy też adaptację głowicy znakującej linii do bułek Pregesbauer dostosowując ją do stempli i zgarniaczy dostępnych na rynku.

 • Zgarniacze do kajzerek

  ZGARNIACZE DO KAJZEREK I INNYCH BUŁEK

  Zgarniacze nasze współpracują ze stemplami do kajzerek i innymi stemplami do bułek – wykonujemy je z tworzywa posiadającego atest dopuszczający do kontaktu ż żywnością. Ich zadaniem jest usuwanie dużych nalepów ciasta, które mogłyby narastać na stemplu podczas pracy. Ponadto zabezpieczają ciasto bułki w miseczce przed częściowym obróceniem się podczas znakowania. Bardzo ważne jest, aby zgarniacze nie posiadały uszkodzeń. Zgarniacze naszej produkcji posiadają ważne cechy tj. dużą odporność na przyklejanie się ciasta oraz znaczną plastyczność zabezpieczającą je przed wyłamaniem. Posiadamy w ofercie zgarniacze do stemplarek i linii Pregesbauer, Debag, Benier, Sottoriva, WP Werner & Pfleiderer W&P, Fortuna Trima, Koenig Lippelt, Eberhardt, Grubelnik.

 • Podzespoły i części
 • Kolumny

  KOLUMNY

 • Gadżety

  GADŻETY

Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej:

Fedex