DREMET - Rzeszów

Zadzwoń do nas: 17 857 70 20 napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podzespoły i części

Home Piekarnictwo Podzespoły i części Miesiarka KEMPER

piątek21 czerwiec 2024

MIESIARKA KEMPER

Od wielu lat dostarczamy na rynek bardzo trwałe przekładnie ślimakowe do miesiałki Kemper z dzieżą stałą. Oferujemy 2 typy ślimacznic: H 119 do 50 kg i H 135 powyżej 50 kg wagi mąki. Korpus ślimacznicy wykonany jest ze stali półnarzędziowej, a korona z brązu. Istotne jest, aby po awarii wymieniać cały komplet (ślimak i ślimacznicę), gdyż do współpracy z koroną brązową można dopuścić jedynie ślimak hartowany, szlifowany i polerowany – zapewnia to długi okres użytkowania.

Ślimaki używane (często miękkie) przeznaczone były do współpracy ze ślimacznicą żeliwną, a używane posiadają dodatkowo już powierzchnię mocno porysowaną. Ponowne ich użycie mogłoby doprowadzić do szybkiego wytarcia ślimacznicy wykonanej z brązu. Ważne jest też, aby w czasie wymiany uszkodzonej przekładni dobrze uszczelnić układ i pilnować właściwego poziomu oleju, gdyż jego brak może doprowadzić do zniszczenia nowej ślimacznicy.

Ślimacznica motoreduktora Kemper

Ślimacznica Kemper H135

Nakrętka mechanizmu pokrywy dzieży miesiarki Kemper

Ślimak przekładni miesiarki Kemper

Ślimacznica Kemper H135 (wersja żeliwna)

Ślimak z zestawem naprawczym miesiarki Kemper

 

Ślimacznica Kemper H119