DREMET - Rzeszów

Zadzwoń do nas: 17 857 70 20 napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Browarnictwo

Home Browarnictwo

piątek21 czerwiec 2024

DREMET - KOLUMNY, NALEWAKI DO PIWA, OTWIERACZE, STATUETKI, GADŻETY FIRMOWE

Zakład "DREMET" powstał w 1986 r. zajmując się projektowaniem maszyn i procesów obróbki materiałów trudnoobrabialnych. Od 1993 r. firma  częściowo   zaniechała  tej  działalności    uruchamiając   obróbkę  drewna tropikalnego  na  potrzeby odbiorców indywidualnych i renowacji zabytków. W tym też okresie zrodził się pomysł produkcji kolumn drewnianych na potrzeby Browaru VAN–PUR, a następnie browarów: Witnica, Łańcut, Sobótka, Suwałki. Ponadto sukcesywnie wprowadzano inne wyroby, jak nalewaki beczkowe: beczka leżąca, półbeczka ścienna i wzory specjalne m.in. na potrzeby firmy “BARTEX” Winiarnia. Od 1998 r. rozpoczęto produkcję kolumn metalowych np. dla browaru w Chojnowie oraz innych odbiorców.

Owocem ciągłych poszukiwań nowego stylu i architektury stała się zaprojektowana przez nas kolumna “Zygmunt“ dla Browarów Królewskich S.A. Kolumną tą zapoczątkowaliśmy nowy styl i koloryt na rynku nalewaków. Zaprojektowaliśmy też układ modułowy kolumn , który to diametralnie polepszył funkcjonalność wyrobu i obniżył koszty eksploatacji. Kolumna ta do dziś odnosi sukcesy ciesząc się dużą popularnością.

Obecnie kontynujemy wypracowany przez siebie styl i poszerzamy naszą ofertę o nowe zaskakujące wzory kolumn. Na temat jakości naszych kolumn można zasięgnąć opinii w całej grupie BRAU-UNION Polska, a o efekcie posiadania ładnej kolumny przeczytać można na str. 24-25 miesięcznika Nowości Gastronomiczne z czerwca 2003 r.

Serdecznie zapraszamy do udanej współpracy!

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerami telefonów: +48 (17) 857 70 20, +48 727 55 11 55, +48 605 360 363